středa 9. listopadu 2016

Den bez dluhů aneb poradenství zdarma po celé ČR

Až letos jsem poprvé zaznamenala akci Den bez dluhů, v rámci které se kdokoliv může přijít poradit s odborníky o své finanční situaci. Říkáte si nejspíš, že finančního poradce zdarma přeci seženete kdykoliv a kdekoliv, ale předpokládám, že zde nepujde  o to získat klienta pro nějaký produkt, ale skutečně efektivně poradit, jak co nejdříve zatočit s dluhy.

I když ruku na srdce - nejsem si jista, zda si všichni tito odborníci dovedou představit, s čím vším se mohou potýkat samoživitelky či samoživitelé, jedním z těchto problémů může být hlídání dětí.. ale na druhou stranu jde podniknout nějaké kroky vedoucí k rychlejšímu splácení či většímu šetření, dítě nedítě. Takže proč to nezkusit!

V čem akce spočívá?


  • Ve dnech 12.- 14.listopadu (pondělí - středa) se můžete stavit na úřadech práce právě za zmiňovanými odborníky, do projektu je zapojeno celkem 31 měst - jejich seznam naleznete v odkazu níže
  • Využít můžete bezplatné poradní linky 800 800 123


Na stránkách www.nasedluhy.cz naleznete i poradník s dalšími tipy, jak ušetřit. Já si rozhodně nastuduju bod 4 - přide mi, že většinou nakupuji dost bez rozmyslu... A at má člověk peněz kolik chce, nikdy není důvod plýtvat jídlem. Kde ještě hledat dobré tipy?
Objevila jsem e-booky zdarma, které se také zabývaj střídmým životním stylem bez zbytečného utrácení a plýtvání:

Odkazy na další e-booky zdarma s různou tématikou (vztahy, podnikání, jak zatočit s únavou, jak změnit oblečením život atp.) naleznete např. ve facebookové skupině Internetové kurzy a ebooky - vzdělávání. 

Žádné komentáře:

Okomentovat